Nasza firma istnieje od 31 lat. Zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych dla firm i salonów meblowych w kraju i zagranicą oraz realizujemy indywidualne zamówienia obejmujące również renowację starych mebli i usługi tapicerskie.
Oferujemy przede wszystkim szeroką gamę wersalek o powierzchni spania do 137 cm szerokości, a także kanapy typu DL rozkładane do 160 cm, narożniki z regulowanymi zagłówkami, amerykanki o szerokości spania do 140 cm oraz tapczany i tapczano-łóżka o powierzchni spania nawet do 200 cm szerokości. W praktyce nasza oferta pokrywa pełne zapotrzebowanie na meble tapicerowane. 
W produkcji mebli używamy elementów drewnianych i płyty wiórowej. Stosujemy sprężyny bonell pokryte filcem, pianką poliuretanową o dużym stopniu twardości, owatą tapicerską,  a na końcu różnego rodzaju materiałami obiciowymi. We wszystkich kanapach typu DL stosujemy podwójne sprężyny: najpierw sprężyny faliste, na które nakładamy sprężyny bonell. Takie rozwiązanie daje doskonały komfort użytkowania.
Nasze meble są funkcjonalne, ergonomiczne i atrakcyjne, wygodne w użytkowaniu i bardzo dobre jakościowo oraz, co istotne, dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. Sprawdzają się zarówno w mieszkalnictwie indywidualnym: od niewielkich mieszkań blokowych do dużych willi, jak i zbiorowym: w pensjonatach i ośrodkach wczasowych, restauracjach, motelach i hotelach, internatach, bursach i akademikach. Znalazły zadowolonych nabywców w Polsce, Czechach, Słowacji, Estonii i Łotwie, w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. 
Zaletą i wyróżnikiem naszej oferty jest to, że przedstawione meble można bez dopłaty zamawiać z różnymi grubościami i wzorami boczków. Ich wybór zależy od potrzeb, wynikających na przykład z wielkości mieszkania, jak i gustu klienta. Poduszki można również wymieniać na inne wzory.
Wszystkim naszym odbiorcom zapewniamy profesjonalizm, fachowość, wieloletnie doświadczenie, dobrą jakość i niskie ceny.
Zapraszamy do współpracy!

Back to Top